Połączmy nasze siły w biznesie!

Garden Box to rozwiązanie idealnie wpisujące się w sprzedaż w e-sklepach, szkółkach, czy centrach handlowych. Nasze autorskie rozwiązanie doskonale rozbuduje Państwa ofertę o nowy innowacyjny produkt doceniony przez wielu konsumentów i wyróżniony przez branżę ogrodniczą (Biznes ogrodniczy, Garden & Trends  -> Kreator Garden Trendów 2018).
Zapraszam do współpracy!

~ Dyrektor generalny – Piotr Kenig

Marzena Płaza – dr inż. architekt krajobrazu, Prezes Zarządu. W swojej pracy zawodowej łączy współczesne technologie z siłą potencjału tradycyjnych rozwiązań. Jej niekonwencjonalne podejście do projektowania zaowocowało powołaniem do życia firmy Plaza & Kenig Sp. z o.o. i powstaniem innowacyjnej marki Garden Box. Profesjonalizm, kreatywność i biegła znajomość światowych trendów pozwalają jej tworzyć projekty na najwyższym poziomie.

Piotr Kenig – Vice-Prezes Zarządu, dyrektor generalny. Współtwórca marki i produktu Garden Box. Przez ponad dziesięć lat przeprowadził kilkadziesiąt kampanii reklamowych o zasięgu krajowym i europejskim. Zdobyte doświadczenie pozwoliło stworzyć mu rozpoznawalną markę i z sukcesem wprowadzić ją na rynek.

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.