Ogród – projekt ogrodu 10 arów nr 2

Oto nasza kolejna aranżacja ogrodu o wielkości 10 arów. Aranżując ogród staraliśmy się, aby wyglądał on bardzo efektownie, ale zarazem był rodzinny i funkcjonalny. W projekcie znajdziesz strefę rekreacyjną położoną blisko domu, aby rodzice mogli mieć zawsze oko na bawiące się dzieci oraz dalej położoną strefę z małym warzywnikiem i tarasem rekreacyjnym, na którym można zorganizować grillowanie, ognisko lub zabawę z przyjaciółmi.

Projekt ogrodu 10 arów

Projekt ogrodu Garden Box 10 arów

Projektując nasze gotowe ogrody staramy się, aby były one efektowne i zarazem modułowe. Oznacza to, że projekt ogrodu zaaranżowany jest w taki sposób, aby można go było w stosunkowo łatwy sposób pomniejszyć lub powiększyć dostosowując go do indywidualnych wymiarów działki. Ścieżki, rabaty ogrodowe lub strefy w ogrodzie zaplanowane są w liniach prostych, dzięki czemu w łatwy sposób możemy odjąć lub dodać kilka metrów, jeżeli nasza działka jest węższa lub dłuższa.

Projekt ogrodu 10 arów

Projekt ogrodu 10 arów

Do aranżacji rabat kwiatowych wykorzystaliśmy gotowe projekty Garden Box – tylko 14 projektów pozwoliła stworzyć tak efektowną aranżację. Dzięki temu w bardzo łatwy sposób można dostosować projekt do indywidualnych wymagań swojej działki lub wprowadzić zmiany, na przykład podmieniając projekty rabat według własnego gustu.

Czym charakteryzują się nasze gotowe projekty ogrodów?

Pamiętaj, że jest to tylko nasza propozycja, którą możesz dostosować do własnych wymagań i potrzeb. Projektując ogród chcieliśmy dostarczyć Ci ciekawe rozwiązanie, które ułatwi Ci aranżacje działki w rozsądnej cenie. Propozycja stref nie jest wiążąca. Jeżeli nie chcesz mieć warzywnika, to w bardzo łatwy sposób można przemienić to miejsce na dodatkową strefę rekreacyjną np. pod basen lub saunę.

Dodatkowe atuty projektu:

  • Rabaty kwiatowe dobrane pod kątem nasłonecznienia.
  • Wieloletnie rośliny – nie musisz martwić się o ich wykopywanie na zimę.
  • Niskie wymagania pielęgnacyjne – ograniczają się do wiosenno-jesiennych porządków.

Gotowe projekty ogrodów to:

  • Oszczędność czasu i pieniędzy – projekt jest gotowy do realizacji, co pozwala uniknąć błędów i zbędnych wydatków.
  • Gwarancja piękna i funkcjonalności – projekt stworzony przez doświadczonych projektantów.
  • Możliwość adaptacji – dopasuj ogród do swoich potrzeb i preferencji.

Spis materiałów i polecanych produktów:

Inne ciekawe artykuły:

Projekt ogrodu 10 arów nr 1

Jak poprawić ziemię gliniastą na rabatę ogrodową?

Ogród – aranżacja ogrodu przed domem

Ogród – 10 aranżacji skarpy w ogrodzie