Ogród przed domem – pomysły i inspiracje

Marzysz o pięknym ogrodzie przed domem, ale nie masz pomysłu na jego aranżacje? Przychodzimy z pomocą 🙂 Przygotowaliśmy specjalny zestaw projektów, z którymi zaaranżujesz ogród frontowy bez względu na jego wielkość. W zestawie znajdziesz 50 profesjonalnie zaprojektowanych rabat ogrodowych, które pomogą Ci zaaranżować piękny i efektowny ogród.

Aranżacja ogrodu przed domem

Projekt rabaty ogrodowej nr 1

Ogród przed domem to przeważnie nie duża przestrzeń i może się wydawać, że będzie łatwa w aranżacji. – nic bardziej mylnego. Aranżacja ogrodu przed domem musi być efektowna i funkcjonalna. Nie możemy przesadzić z nasadzeniami, aby nie wyglądał zbyt “dziko”. Trzeb pamiętać również o wielkości roślin i drzew, aby nie przysłoniły okien i nie zasłoniły domu. Z doświadczenia wiemy, że bardzo często taki ogród powstaje spontanicznie z “doskoku”. Kupowane są rośliny pod wpływem emocji i później po kilku latach mamy nie lada kłopot. Jeżeli chcesz uniknąć takich wpadek, zaoszczędzić czas i pieniądze, to polecam Ci nasz zestaw aranżacji ogrodu przed domem, w którym znajdziesz 50 projektów w różnym stylu i na różne stanowiska.

Aranżacja ogrodu przed domem

Projekt rabaty ogrodowej nr 19

Projektując nasze rabaty przykładamy uwagę, aby były efektowne, ale również mało pracochłonne i miały wiele zastosowań. Dobieramy gatunki i odmiany w taki sposób, aby tworzyły wyjątkową kompozycję i dawały efekt jak najdłużej. Nie stosujemy gatunków, które mają problem z naszymi krajowymi warunkami pogodowymi. W naszych projektach znajdziesz rośliny wieloletnie, zimujące w gruncie. Dzięki temu, nie musisz się martwić o ich wykopywanie, albo coroczne dosadzanie. Większość zabiegów pielęgnacyjnych ogranicza się do wiosennych i jesiennych prac kosmetycznych i nawadniania, szczególnie w gorące dni. Wszystkie elementy pielęgnacyjne wymieniamy w naszych opracowaniach. Korzystając z naszych projektów otrzymuje komplet niezbędnych informacji, które pozwolą Ci zadbać o rabatę, aby była efektowna przez cały sezon.

Aranżacja ogrodu przed domem

Projekt rabaty ogrodowej 85

Nasze projekty powstają w oparciu o wieloletnie doświadczenia i informacje wskazane przez naszych klientów i obserwatorów. Zgłaszają się do nas osoby z różnymi potrzebami o różnej wiedzy i doświadczeniu. Dzięki setkom, jak nie tysiącom rozmów, czatów i maili, opracowaliśmy dokumentacje, w której znajdziesz wszystko co niezbędne do założenia ogrodu w przystępny i zrozumiały sposób. Nasze projekty to esencja informacji i porad, z którymi wykonasz swoją rabatę samodzielnie, bez zbędnych komplikacji 🙂

Aranżacja ogrodu przed domem

Projekt rabaty ogrodowej 79

W projektach znajdziesz kompozycje z bylin, traw, krzewów i drzew. Przygotowaliśmy aranżacje na stanowisko słoneczne i cieniste. Znajdziesz tu również rośliny miododajne wspierające mikrośrodowisko zapylaczy.