Pomysły i inspiracje na aranżacje tarasu

Szukasz pomysłów i inspiracji do aranżacji swojego tarasu? Oto specjalnie przygotowany zestaw projektów rabat ogrodowych i donic, z którymi zaaranżujesz samodzielnie dowolnej wielkości taras w swoim ogrodzie. Zobacz jakie to proste.

Aranżacja tarasu

Projekt rabaty ogrodowej nr 22

Często otrzymujemy od Was pytania odnośnie projektów, które byśmy polecili do aranżacji tarasu. Postanowiliśmy stworzyć zestaw rabat i donic, z którymi samodzielnie zaaranżujecie swój wypoczynkowy zakątek. Nasze projekty to gotowe aranżacje rabat ogrodowych i donic tarasowych, które możecie szybko i samodzielnie wkomponować w swój ogród. W zestawie znajdziecie 50 aranżacji, a w nich 38 modułowych rabat oraz 12 projektów donic o różnych rozmiarach. Projekty przeznaczone są na stanowiska słoneczne i cieniste. W kompozycjach wykorzystujemy rośliny wieloletnie, wiec nie musisz się martwi o coroczne sadzenie.

Aranżacja tarasu

Projekt rabaty ogrodowej nr 19

Modułowe rabaty ogrodowe

Projektując stawiamy na wygląd i funkcjonalność. Tworząc nasze projekty czerpie inspiracje również z zebranych wieloletnich doświadczeń i uwag naszych klientów i czytelników. Wszystkie projekty rabat w zestawie są modułowe. Oznacza to, że możemy je powielać i łączyć tworząc różnej długości kompozycje. Dzięki temu bez względu, czy masz nieduży taras przydomowych, czy kilkudziesięciometrowy taras rekreacyjny, z Zestawem pięknie go ozdobisz.

Donice tarasowe

Żeby nasz zestaw był pełny, postanowiliśmy go uzupełnić również o niezbędne projekty donic. W zestawie znajdziesz 12 różnych aranżacji na słońce i cień. Każdy projekt, aby był jak najbardziej funkcjonalny, przygotowaliśmy w kilku wydaniach. Znajdziesz w nim projekty o wymiarach donic 50 x 50 x 50, 80 x 50 x 50, 100 x 50 x 50, 120 x 50 x 50 i 150 x 50 x 50.

donice tarasowe

Donice tarasowe

Dlaczego warto skorzystać z gotowego Zestawu?

  • Oszczędność czasu i pieniędzy – projekty są gotowe do realizacji, co pozwala uniknąć błędów i zbędnych wydatków.
  • Gwarancja piękna i funkcjonalności – projekty zostały stworzone przez nasz, projektantów, z wieloletnim doświadczeniem 🙂
  • Możliwość adaptacji – modułowość i różne wielkości pozwalają na dostosowanie do dowolnej wielkości tarasu.
Aranżacja tarasu

Projekt rabaty ogrodowej 40

Nie mam doświadczenia, czy dam sobie radę?

Nie martw się, nasze projekty opracowane są w taki sposób, aby każdy bez względu na wiedzę i doświadczenie mógł sobie z nimi dać radę. W opracowaniu nie stosujemy specjalistycznego języka! Nasze aranżacje opracowaliśmy właśnie z myślą o Tobie, początkującym ogrodniku, który chce zaaranżować stosunkowo szybko samodzielnie swój ogród bez wielu godzin poszukiwań i doszkalania się w tematyce 🙂

Aranżacja tarasu

Projekt rabaty ogrodowe nr 15

Często popełniany błąd przy aranżacji tarasu

Najczęściej popełnianym błędem przy planowaniu tarasu jaki zauważyliśmy, jest wcześniejszy brak zastanawianie się nad roślinnością, a efektem tego jest brak odpowiednio zaplanowanego i wydzielonego miejsca.

Bardzo często, zwracacie się do nas o pomoc – co polecimy, co doradzimy, ale bardzo często jest już za późno i możliwości są ograniczone. Projektując swój taras, nie zastanawiacie się nad roślinnością, która będzie go ozdabiać i będzie miała znaczący wpływ na jego wygląd. Zaplanowane miejsca na rabaty są zbyt małe, donice mają nieprzemyślany kształt i wielkość. Dochodzi to sytuacji, kiedy w głowie mamy bujne i bogate kompozycje kwiatowe, bo przecież wydaliśmy sporo pieniędzy i nasz taras ma być wyjątkowy, a ostatecznie można zrobić co najwyżej podstawowe nasadzenia i to często z roślin jednorocznych, bo na wieloletnie nie ma miejsca…

Podsumowując, warto, planując swój taras przemyśleć co będziemy chcieli na nim posadzić i jak go ozdobić. Unikniesz w ten sposób zbędnych wydatków i rozczarowania. Z pomocą przychodzi nasz zestaw: